Hello! Ma reggel 6 -kor felébredtem a futó világának „Öt és Dime”, más néven 5K és 10K világában. (Figyelembe véve az időt, mert valóban 3 órakor volt ennek a CA -lánynak.) Összegyűjtöttem, megragadtam a kávét, és elvettem ezt a csoportot a többi bloggerrel:

A legújabb videóim

Maratoni edzés 2. napja
Maratoni edzési napló nap 2. runeatrepeat.com

További videók

0 másodperc 1 perc, 45 másodperc

Következö
Az Arany -retriever nem fogja elvenni a tablettáit!
02:19

Élő
00:00
08:21
01:45

A bal felső részről: Rer, mert tudok lelkes futót, ápolónőt futtatni, futó zsemle, a Sweet Life Erica, éhes futó lány, madár ételek, sárgarépa n sütemény, Skinnyrunner, dietetikus futás, verseny üteme Jess.

Nagyon hideg volt a verseny előtt, de mindenki képes várni a Művészeti Központ épületében a kezdet előtt!

A Brooks Running Co. néhány héttel ezelőtt elküldte nekem ezt a csodálatos utópia kabátot, Szenegáli labdarúgó-válogatott Mez és bár szeretem, hogy nagyon aranyos, nem gondoltam, hogy otthon viselni fogom. Nos, nagyon boldog vagyok, hogy becsomagoltam, mert ma reggel körülbelül 40 fok volt, ami –6 -nak megegyezik nekem! Nem akartam levenni, de végül elváltam vele a versenyekért.

Készen kell készíteni a futó pózomat az acélkötegek előtt.

Az 5K kezdési idő reggel 8 -kor volt – ideje a sorba!

És 26: 04 -ben kész.

Az 5K után találkoztam néhány olvasóval a célban! Ez Alyssa, aki kiszabadította…

És Ashley!

Találkoztam Annával is, de a szomorú telefonom ma meghalt. (Én vagyok az a személy, Kameruni labdarúgó-válogatott Mez akinek a 6 éves telefonja van.) Egyébként. Jó találkozni veled Anna !!

Bementem, hogy felmelegedjek az 5K után, és véletlenszerűen láttam, hogy Cliff Scott sétál. Ő az egyik futó, aki a Marathon II. Szellemében szerepel. Nagyon izgatott voltam, mert nem voltam a városban, amikor a filmet a SoCalban mutatták be, és arra kényszerítették az SR -t és a HRG -t, hogy tegnap este velem lássam!

Scott és én beszéltünk a római maratonról! Millió kérdést tettem fel neki, amíg fel kellett állnunk a 10K -ra.

Ideje a 10K -ra!

Körülbelül 51:40 nem hivatalosan fejeztem be. Annak ellenére, hogy a telefonom meghalt, szerencsés vagyok, hogy magas helyeken vannak barátok, így SR készítette ezt a képet nekem. Mert ha nem teszed fel a blogba, akkor soha nem történt meg, igaz?

Gondolatok az 5K -ról és a 10K -ról: Nagyon jól szervezett! Rengeteg porta-pott és a mellékhelyiség volt. A poggyászellenőrzés szellő volt – és be tudta kapni a cuccát az 5K és a 10K között, ha szüksége van rá.

Hideg időjárás, ami fantasztikus a futáshoz. A pálya dombos, de jó dombokat kapsz vele. Úgy gondolom, hogy ez valóban nagyon jól a tanfolyam – nem biztos benne, hogy ez a tipikus útvonalak néhánynak, de az őszi levelek, a történelmi otthonok és az acélkötegek fantasztikusak lettek. A verseny utáni: banán, bagel, alma, lárabárok, víz. A nap folyamán egy egész szemináriumi ütemterv van a futók számára! Tényleg elmondhatja, hogy ezt a versenyt a futók számára szervezi.

A verseny után visszaindultunk a szállodába zuhanyzók és ételek céljából.

Panera.

És sütik!

Most maximalizálom és pihenek a holnap félmaraton előtt! Meg kell tennem azt a róka dalt az iPod -ra …

Lásd egy kicsit!

KÉRDÉS: Milyen sütit választana?

Én – csokoládé chip.

Jogi nyilatkozat: A Runner’s World meghívott erre a versenyre. Minden véleményem a sajátom.